Mosonmagyaróvári Strucc Futóklub SE

strucclogo

 2021.10.03.

motherson 1

   


egyszazalek

 

varoscimer

 

motherson 3

 

Agrowirt Logo Color

 

villapark

 

pannowork uj

 

lajtaszig honlap 

teka uj

 

Logo greiner bioone 2c RGB

 

lajtamag 1

 

For top

 

ufmlogo2

 

chio

 

GGE RGB

 

wb jpg

  

futura 

 

high5

 proba

 

superinfo

 

14_agnitiming_logo

 

 

Pannonwork 2km rajtlista, frissítve 2021.10.02. 16:00

pw logo

3121 Alava Alonso Adrián Férfi 1978 Mosonmagyaróvár
3117 Alava-Alonso Emma 2012 Mosonmagyaróvár
3077 Amrein Ágnes 1982 Öttevény
3118 Andorka Ákos Férfi 2012 Jánossomorja
3119 Andorka László Férfi 1981 Jánossomorja
3038 Angyal Viktória 2001 Halászi
3099 Balogh Míra 2008 Levél
3104 Balogh Ákos Férfi 2011 Százhalombatta
3132 Behan Anikó 1973 Hernádkak
3088 Berki Hanga 2010 Pápa
3123 Bittman Angelika 1973 Dunaszentpál
3106 Bogár Gréta 2009 Mosonmagyaróvár
3071 Bognár Bálint Férfi 2013 Beled
3072 Bognár Tibor Férfi 1970 Beled
3081 Borsné Gondár Tímea 1973 Mosonmagyaróvár
3001 Burján Zsuzsanna 1979 Halászi
3002 Burján Blanka 2012 Halászi
3144 Csillag Nikolett 1994 Mosonmagyaróvár
3018 Csontos Gabriella 1975 Győrsövényház
3122 Demkó Janka 2008 Máriakálnok
3012 Dovigyel Dávid Férfi 1992 Rajka
3086 Dr. Zombory Mónika 1974 Mosonmagyaróvár
3011 Eőri Zalán Férfi 2003 Rajka
3019 Farkas Alma 2008 Győrsövényház
3020 Farkas Katica 2010 Győrsövényház
3021 Farkas Lizi 2015 Győrsöványház
3022 Farkas Gyula Férfi 1973 Győrsöványház
3023 Farkas Maja 2013 Győrsövényház
3030 Farkas Lilla 2005 Halászi
3016 Fazekas László Férfi 1973 Halászi
3017 Fazekas Rebeka 2009 Halászi
3124 Fekete Ildikó 1993 Győrság
3092 Felber Jázmin 2010 Halászi
3068 Forrai Attila Férfi 1973 Dunakiliti
3069 Forrai Benett Férfi 2011 Dunakiliti
3070 Forrai Attila Férfi 2009 Dunakiliti
3112 Fördős Ádám Férfi 1979 Jánossomorja
3113 Fördős Eliza 2009 Jánossomorja
3114 Fördős Márton Férfi 2012 Jánossomorja
3111 Fördősné Melinda 1983 Jánossomorja
3090 Futó Lilla 2010 Mosonszolnok
3024 Galazka Fanni 2007 Mosonmagyaróvár
3025 Galazka Sára 2007 Mosonmagyaróvár
3026 Galazka Kata 1981 Mosonmagyaróvár
3015 Gelencsérné Takács Flóra 1989 Halászi
3134 Gulyás Anikó 1984 Csorna
3052 Hargitai Péter Férfi 2014 Mosonmagyaróvár
3085 Herlicska Hella 2007 Levél
3115 Hidi Dorina 2005 Ajka
3116 Hidi Ramóna 2011 Ajka
3003 Horváth Balázs Férfi 1975 Ásványráró
3004 Horváth Bence Férfi 2003 Ásványráró
3005 Horváth Zétény Férfi 2010 Ásványráró
3027 Horváth Blanka 2012 Mosonmagyaróvár
3029 Horváth Gábor Férfi 1982 Mosonmagyaróvár
3033 Horváth Emília 2013 Kimle
3034 Horváth Szabolcs Férfi 1980 Kimle
3050 Horváth Dániel Férfi 1990 Jánossomorja
3136 Horváth Zoé 2004 Szombathely
3028 Horváth-Simon Veronika 1987 Mosonmagyaróvár
3084 Jópeti Anna 2010 Nóráp
3102 Kanka Regina 2013 Halászi
3125 Keszegh Dániel Férfi 2014 Mosonmagyaróvár
3080 Keszey Zsófia 1991 Mosonmagyaróvár
3089 Király Dávid Férfi 1990 Bekecs
3031 Kiss Patrícia 2002 Hédervár
3032 Kiss Tamás Férfi 1978 Hédervár
3006 Klauser Róbert Férfi 1977 Mosonmagyaróvár
3093 Kocsis Alexander Férfi 2011 Mosonmagyarovar
3094 Kocsis Károly Férfi 1988 Mosonmagyarovar
3049 Komlósi Dóra Vivien 2010 Győr
3141 Kozma Hunor Attila Férfi 2011 Kimle
3142 Kozma Attila Férfi 1978 Kimle
3037 Krankovits Rebeka 2002 Héródervár
3096 Krassói Olivér Férfi 2010 Jánossomorja
3097 Krassói Barnabás Férfi 2008 Jánossomorja
3009 Krüger Tim Férfi 2012 Győr
3013 Kulitsán Lili 2007 Mosonmagyaróvár
3053 Laczi-Kiss Milton Férfi 2008 Mosonmagyaróvár
3051 Linkai Luca Erzsébet 2009 Győrújbarát
3047 Marton Máté Férfi 2009 Hegyeshalom
3048 Marton Sára 2012 Hegyeshalom
3076 Mastalli Zsuzsanna 1977 Budapest
3065 Méhes Maja 2009 Mosonmagyaróvár
3066 Méhes-Heveder Noémi 1977 Mosonmagyaróvár
3110 Mészáros Éva 1986 Mosonmagyaróvár
3014 Nagy Hanga 2010 Mosonmagyaróvár
3078 Nagy Evelin 2004 Mosonmagyaróvár
3091 Nagy Ildikó 1987 Halászi
3107 Nagy Patrik Férfi 2009 Mosonmagyaróvár
3108 Nagy Nóra 2012 Mosonmagyaróvár
3109 Nagy Léna 2013 Mosonmagyaróvár
3145 Nagy Gabriella 1976 Máriakálnok
3126 Németh Szilvia 1980 Balony (Szlovákia)
3079 Ocskay Brigitta 2004 Dunasziget
3131 Ocskay Máté Férfi 2007 Dunasziget
3098 Ódor Miriam 2009 Győrújbaràt
3039 Őri Rebeka 2008 Mosonmagyaróvár
3060 Páncél Hanga 2011 Mosonmagyaróvár
3061 Páncél Enikő 2009 Mosonmagyaróvár
3062 Páncél Milla 2014 Mosonmagyaróvár
3063 Páncél György Férfi 1972 Mosonmagyaróvár
3135 Páncélné Horváth Viktória 1974 Mosonmagyaróvár
3100 Polonkai Bálint Lajos Férfi 2009 Hegyeshalom
3101 Polonkai Lajos Férfi 1982 Hegyeshalom
3067 Posvancz-Heveder Emma 2011 Halászi
3105 RADÓ CSILLA 1978 Mosonmagyaróvár
3043 Reppa Barnabás Férfi 2011 Máriakálnok
3042 Reppáné Szabó Kinga 1986 Máriakálnok
3140 Ronczai Judit 1977 Mosonmagyaróvár
3082 Schneider Laurenz Férfi 2009 Mosonmagyaróvár
3083 Schneider Eszter 1977 Mosonmagyarovar
3040 Szabó Józsefné 1961 Halászi
3057 Szabó Krisztina 1981 Győr
3074 Szabó Mihály Férfi 2008 Lipót
3075 Szabó Miklós Férfi 1958 Mosonmagyaróvár
3139 Szabó Bálint Férfi 2009 Mosonmagyaróvár
3143 Szacsuri-Németh Réka 2011 Mosonmagyaróvár
3058 Székely Lilla 2010 Győr
3059 Székely Vendel Férfi 2012 Győr
3054 Szekeres Szilvia 1971 Mosonmagyaróvár
3007 Szentesi Dorka 2017 Mosonmagyaróvár
3008 Szentesi Levente Férfi 2015 Mosonmagyaróvár
3133 Szilágyi Áron Férfi 2013 Mosonmagyaróvár
3103 Szitás Donát Férfi 2013 Halászi
3064 Szpluvák Zoé 2010 Győrújbarát
3056 Takács Fanni 2009 Mosonmagyaróvár
3127 Takács Fruzsina 2006 Mosonmagyaróvár
3128 Takács László Férfi 1975 Mosonmagyaróvár
3129 Takács Zsombor Férfi 2009 Mosonmagyaróvár
3130 Takács Dániel Férfi 2011 Mosonmagyaróvár
3035 Thurner Ákos Férfi 2002 Halászi
3036 Thurner Bence Férfi 2004 Halászi
3010 Tihanyi Balázs Férfi 2008 Mosonmagyaróvár
3087 Tonomár Szonja 2011 Mosonmagyaróvár
3041 Tóth Fanni 2014 Mosonmagyaróvár
3137 Tóth Bendegúz Férfi 2011 Kunsziget
3138 Tóth Sebestyén Férfi 2013 Kunsziget
3045 Vajas Nóra 2012 Mosonmagyaróvár
3046 Vajas Gellért Férfi 2012 Mosonmagyaróvár
3044 Vajas-Trnovszky Anita 1979 Mosonmagyaróvár
3055 Vajda Bendegúz Férfi 2010 Mosonmagyaróvár
3073 Várallyay Kamilla 2008 Mosonmagyaróvár
3095 Vecseiné Virág Anett 1985 Halászi

 

futonaptar BSI mozdulj velunk exterememan keszthely triatlon  kartyalogo

Spuri futobolt logo 500x500