Mosonmagyaróvári Strucc Futóklub SE

strucclogo

 2021.10.03.

motherson 1

   


egyszazalek

 

varoscimer

 

motherson 3

 

Agrowirt Logo Color

 

villapark

 

pannowork uj

 

lajtaszig honlap 

teka uj

 

Logo greiner bioone 2c RGB

 

lajtamag 1

 

For top

 

ufmlogo2

 

chio

 

GGE RGB

 

wb jpg

  

futura 

 

high5

 proba

 

superinfo

 

14_agnitiming_logo

 

 

Villapark 5km rajtlista, frissítve 2021.10.02. 16:00

villapark

2004 Ábele Zsuzsanna 1975 Mosonmagyaróvár
2053 AMBRUS FERENC Férfi 1967 MOSONMAGYARÓVÁR
2110 Ambrus Silvia 1985 Mosonmagyaróvár
2032 Andras Fejes Férfi 2004 Mosonmagyaróvár
2105 Antal Tibor Férfi 1990 Mosonmagyaróvár
2115 Babos Bernadett 1977 Halászi
2106 Bagi Dóra 1994 Hegyeshalom
2144 Bálint Andrea 1991 Győr
2143 Bálintné Zsuzsa 1966 Győr
2087 Bendliné Sándor Henrietta 1988 Töltéstava
2067 Benedek Kata 2007 Budaörs
2069 Beöthy Anna 1993 Mosonmagyaróvár
2147 Betendi Antal Férfi 1977 Budapest
2125 Biczó Adrián Férfi 1991 Vámoscsalád
2013 Bindl Szilárd Férfi 1990 Győr
2037 Bisits Zsuzsanna 1982 Kimle
2079 Bognár Dávid Balázs Férfi 1991 Mosonmagyaróvár
2100 Bonnyai Vivien 1991 Győr
2153 Cseh Júlia 2001 Mosonmagyaróvár
2078 Cservenák Rudolf Férfi 1992 Mosonmagyaróvár
2126 Csonka Miklós Férfi 1985 Győr
2024 Dalmai Gyula Férfi 1973 Győr
2025 Dalmai Zsófi 2006 Győr
2058 Deák Eszter 1984 Mosonmagyaróvár
2055 dr. Horváth István Férfi 1970 Győr
2156 Egri Andrea 1978 Komárom
2151 Erdélyi Szabina 2003 Vámosszabadi
2157 Fehérvizi Róbert Férfi 1988 Mosonmagyaróvár
2050 Feketéné Kocsis Krisztina 1973 Mosonmagyaróvár
2033 Fenyvesi Petra 1991 Mosonmagyaróvár
2084 Fettik Rebeka 1997 Mosonmagyaróvár
2113 Fodor József Férfi 1980 Levél
2081 Fogarasi Péter Férfi 1997 Mosonmagyaróvár
2052 Gál Gergő Férfi 2004 Mosonmagyaróvár
2064 Garai Kornél Férfi 1980 Mosonmagyaróvár
2019 Gáspár Szilárd Férfi 1977 Mosonmagyaróvár
2075 Gavallér Rózsa 1985 Debrecen
2020 Gráczol Viktória 1992 Halászi
2042 Gyimesi Szilveszterné 1976 Mosonmagyaróvár
2043 Gyimesi Kitti 2003 Mosonmagyaróvár
2149 Gyönge Anna Rebeka 2010 Győrság
2150 Gyönge László Férfi 1974 Győrság
2148 Gyöngéné Molnár Anita 1975 Győrság
2012 Győri Bernadett 1988 Veszprém
2080 Handl Mihály Férfi 1983 Mosonmagyaróvár
2049 Hargitai Tamás Férfi 2005 Mosonmagyaróvár
2031 Hegedüs-Kilàcskó Adrienn 1986 Kimle
2057 Hérics Ágnes 1952 Mosonmagyarovar
2038 Horváth Hanna 2011 Kimle
2068 Horváth Imréné 1970 Jánossomorja
2127 Horváth Attila Férfi 1991 Enese
2128 Horváth Sándor Férfi 1980 Tatabánya
2152 Horváth Vivien 2001 Mocsa
2129 Horváthné Smuk Mária 1974 Jánossomorja
2158 Hujber Réka 1997 Jánossomorja
2062 Jópeti Norbert Férfi 1976 Nóráp
2116 Kalocsai Bernadett 1998 Halászi
2117 Kalocsai Krisztián Férfi 1972 Levél
2018 Karácsony Mónika 1982 Máriakálnok
2017 Katona Gábor Férfi 1977 Mosonmagyaróvár
2088 Katona Mira 2009 Mosonmagyaróvár
2077 Kávai Gréta 1993 Mosonmagyaróvár
2082 Kelemen Dorina 1992 Győr
2094 Kelemen Máté Férfi 2003 Mosonmagyaróvár
2095 Kelemen Áron Férfi 2005 Mosonmagyaróvár
2124 Keszegh Tamás Férfi 1977 Mosonmagyaróvár
2071 Kezdine Gede Anita 1982 Hegyeshalom
2035 Kiss Fruzsina 2007 Hédervár
2036 Kiss Kamilla 2004 Hédervár
2142 Kiss Mihály Férfi 1976 Győr
2065 Klincsok Gyula Férfi 1971 Mosonmagyaróvár
2066 Klincsok Tamás Férfi 2008 Mosonmagyaróvár
2130 Kocsis Dániel Férfi 1993 Ballószög
2070 Kovács Diána 1982 Dunaszeg
2093 Kovács Zsolt Férfi 1995 Zirc
2101 Kovács Csaba Férfi 1971 Kimle
2103 Kovács Emília 2005 Kimle
2104 Kovács Viktória 2009 Kimle
2102 Kovácsné Komlódi Ivonn 1978 Kimle
2006 Kovalszki László Férfi 1966 Mosonmagyaróvár
2008 Krüger Eric Férfi 2008 Győr
2056 Kuti Beatrix Adrienn 1980 Székesfehérvár
2098 Lakatos Dóra 1982 Mosonmagyaróvár
2059 Lencse Edina 1979 Mosonmagyaróvár
2072 Lukács Róbert Férfi 1971 Fertőszentmiklós
2007 Magyar Hanna Franciska 1994 Mosonmagyaróvár
2146 Makai Anita 1974 Mosonmagyaróvár
2045 Marton Béla Férfi 1977 Hegyeshalom
2028 Matika János Férfi 1964 Mosonmagyaróvár
2114 Mayer Brigitta 1976 Dunasziget
2096 Mészáros András Férfi 1971 Győrzámoly
2155 Mészáros Gábor Férfi 2007 Pér
2131 Mézes Orsolya 1995 Hédervár
2047 Miklósy Zoltán Férfi 1972 Abda
2048 Miksó Zsuzsanna 1987 Hédervár
2085 Mircse Beáta 1988 Mosonszolnok
2029 NAGY Réka 2004 Mosonmagyaróvár
2030 Nagy Alexandra 2004 Mosonmagyaróvár
2091 Nagy Balázs Férfi 1978 Mosonmagyaróvár
2111 Nagy Miklós Férfi 1986 Mosonmagyaróvár
2073 Nagy  Szilárdné 1965 Mosonmagyaróvár
2027 Németh Viktória 2006 Hegyeshalom
2132 Németh Attila Férfi 1989 Mosonmagyaróvár
2026 Némethné Szabados Hajnalka 1978 Hegyeshalom
2039 Őri Benjamin Férfi 2002 Mosonmagyaróvár
2133 Pandur László Férfi 1990 Mosonmagyaróvár
2134 Pauer Alexandra 1991 Mosonszolnok
2060 Pirisa Nikolett 1993 Győr
2154 Pongrácz Petra 2006 Pannonhalma
2076 Puskás Rajmond Férfi 1995 Mosonmagyaróvár
2016 Radics Gábor Férfi 1976 Máriakálnok
2021 Radics János Férfi 2002 Máriakálnok
2086 Radics-Kecskeméthy Linda 1984 Győrzámoly
2120 Radits-Mervó Klaudia 1991 Mosonmagyaróvár
2001 Saller Róbert Férfi 1970 Mosonmagyaróvár
2002 Saller Iringó 2006 Mosonmagyaróvár
2003 Saller Flóra 2009 Mosonmagyaróvár
2090 Sass Diána 1986 Érd
2083 Schadenberger Péter Férfi 1985 Mosonmagyaróvár
2022 Somodi Adrienn 1977 Mosonmagyaróvár
2023 Somodi Csaba Férfi 1975 Mosonmagyaróvár
2121 Steiner Péter Férfi 1974 Fertőszentmiklós
2122 Steiner Szilvia 1980 Fertőszentmiklós
2054 Suri Aliz 2007 Mosonmagyaróvár
2097 Szabó Klaudia 2001 Markotabödöge
2135 Szabó Attila Férfi 1997 Győrzámoly
2107 Szakács Kinga 1987 Mosonmagyaróvár
2046 Szánkovics Ferenc Férfi 1958 Veszprémvarsány
2014 Székely László Férfi 1958 Mosonmagyaróvár
2051 Székely Balázs Férfi 1981 Győr
2136 Székely Petra 1991 Mosonmagyaróvár
2061 Szekér Éva 1977 Mosonmagyaróvár
2137 Széles András Férfi 1981 Mosonmagyaróvár
2009 Szentesi Gréta 2009 Mosonmagyaróvár
2138 Szilágyi Róbert Férfi 1989 Mosonmagyaróvár
2112 Szűcs Viktória 1981 Mosonmagyaróvár
2034 Tekler János Férfi 1971 Mosonmagyaróvár
2010 Tihanyi Attila Férfi 1970 Mosonmagyaróvár
2011 Tihanyi Péter Férfi 2007 Mosonmagyaróvár
2119 Timári Dávid Férfi 1992 Mosonmagyaróvár
2109 Tolnai Balázs Férfi 1985 Mosonmagyaróvár
2159 Tonomár Rita 1960 Máriakálnok
2041 Tóth Bálint Férfi 2007 Mosonmagyaróvár
2092 Tóth Géza Férfi 1966 Mosonmagyaróvár
2145 Tóth Albert Férfi 2006 Mosonmagyaróvár
2040 Tóthné Szabó Klaudia 1984 Mosonmagyaróvár
2139 Uram Alíz 1995 Győr
2074 Váci Árpád Férfi 1988 Mosonmagyaróvár
2063 Vajas Cintia 1991 Mosonmagyaróvár
2089 Varga Balázs Férfi 1991 Mosonmagyaróvár
2140 Varga Imréné Andrea 1972 Jánossomorja
2141 Varga Vivien 1990 Jánossomorja
2118 Vecsei Dóra 1980 Mosonmagyaróvár
2044 Védi Szilvia 1989 Mosonmagyaróvár
2099 Végh Balázs Férfi 1990 Mosonmagyaróvár
2123 Viola Piroska 1967 Mosonmagyaróvár
2015 Vitinger Nikoletta 1979 Mosonmagyaróvár
2005 Vizi Tamás Férfi 1976 Kisbajcs
2108 Zierer Márk Férfi 1982 Mosonmagyaróvár

 

futonaptar BSI mozdulj velunk exterememan keszthely triatlon  kartyalogo

Spuri futobolt logo 500x500