Mosonmagyaróvári Strucc Futóklub SE

strucclogo

 2021.10.03.

motherson 1

   


egyszazalek

 

varoscimer

 

motherson 3

 

Agrowirt Logo Color

 

villapark

 

pannowork uj

 

lajtaszig honlap 

teka uj

 

Logo greiner bioone 2c RGB

 

lajtamag 1

 

For top

 

ufmlogo2

 

chio

 

GGE RGB

 

wb jpg

  

futura 

 

high5

 proba

 

superinfo

 

14_agnitiming_logo

 

 

Agrowirt 10km rajtlista, frissítve 2021.10.02. 16:00

Agrowirt Logo Color

1069 Babos Zoltán Férfi 1966 Máriakálnok
1038 Bálint Rita 1984 España, Málaga, Elvìria
1014 Balogh Kristian Férfi 1992 Kvetoslavov
1090 Balogh Mária 1993 Ravazd
1114 Balogh Noémi 2007 Százhalombatta
1010 Bán Regő Férfi 2009 Mosonmagyaróvár
1175 Banyár Kata 1986 Mosonmagyaróvár
1074 Baranyai Andrea 1971 Mosonmagyaróvár
1174 Baranyai Nikolett 2004 Mosonmagyaróvár
1153 Behan Anikó 1973 Hernádkak
1143 Behon Aurél Férfi 2008 Bezenye
1144 Behon István Férfi 1974 Bezenye
1145 Behonné Erdős Mónika 1977 Bezenye
1031 Benkovich Róbert Férfi 1992 Mosonmagyaróvár
1093 Bodnár Mária 1967 Tatabánya
1180 Bodor Tünde 1997 Mosonmagyaróvár
1044 Bogár Szilárd Férfi 1978 Mosonmagyaróvár
1016 Bognár Nelli 1986 Győr
1041 Bognár Judit 1980 mosonmagyaróvár
1119 Bognár Szabina 1986 Szárföld
1027 Boruzs Attila Férfi 1989 Mosonmagyaróvár
1026 Boruzs-Tóth Barbara 1991 Mosonmagyaróvár
1018 Botosné Somodi Csilla 1981 Tarján
1009 Bögi Attila Férfi 1967 Mosonmagyaróvár
1023 Brasch Gábor Férfi 1981 Mosonmagyaróvár
1178 Burányi Szilvia 1980 Kunsziget
1118 Butiné Kótai Piroska 1959 Százhalombatta
1156 Csepei Gábor Férfi 1980 Mosonmagyaróvár
1087 Csìzik Zoltán Férfi 1988 Baka
1126 Dankó Attila Férfi 1986 Levél
1101 Demetrovics Máté Férfi 1985 Pér
1008 Domonkos Róbert Férfi 1979 Levél
1067 Dovánczki Imre Férfi 1967 Mosonmagyaróvár
1049 Dr. Hati Krisztina 1972 Győr
1029 Dr. Nyikovics Attila Férfi 1963 Mosonmagyaróvár
1062 Dr.Tóth Attila Férfi 1972 Mosonmagyaróvár
1043 Ecet Zsuzsanna 1978 Győr
1181 Faragó Jonatán János Férfi 2002 Őriszentpéter
1133 Fazekas Fanni 2002 Halászi
1117 Fehér Lénárd Férfi 1984 Lébény
1116 Fehérné Rongits Anett 1987 Lébény
1122 Fekete András Férfi 1977 Mosonmagyaróvár
1152 Fekete Éva 1981 Pér
1168 Fets József Férfi 1961 Janossomorja
1176 Frigyes Arlay Férfi 1981 Mosonmagyaróvár
1132 Fülöp József Férfi 1970 Győr, Ménfőcsanak
1028 Gaál Gábor Férfi 1986 Győr
1059 Gábor Anita 1989 Mosonszentmiklós
1086 Gál Viktória 1997 Mosonmagyaróvár
1105 Gérnyi Tamás Férfi 1983 Körmend
1005 Gulyás Krisztina 1973 Győr
1148 Gyönge Máté László Férfi 2002 Győrság
1109 Győrfi Csongor Férfi 1998 Pécs
1157 Hajba Zsuzsanna 1993 Mosonmagyaróvár
1096 Hateier Panna 2001 Mosonmagyaróvár
1004 Hegyi György Férfi 1966 Mosonmagyaróvár
1166 Hegyi Noémi 2006 Mosonmagyaróvár
1075 Herlicska Tímea 1973 Levék
1120 Hidi Krisztián Férfi 1977 Ajka
1050 Horváth Balázs Férfi 1976 Kocs
1127 Horváth Tamás Férfi 1973 Bősárkány
1128 Horváth Tamásné 1977 Bősárkány
1140 Horváth Máté Férfi 1997 Jánossomorja
1149 Horváth Bence Férfi 2004 Mezőörs
1161 Horváth Réka 1995 Máriakálnok
1162 Horváth István Férfi 1969 Máriakálnok
1179 Hujber Zsuzsanna 1979 Győrsövényház Gárdonyi  út 12/A
1182 Igazi Barbara 1978 Mosonmagyaróvár
1165 Imre Petra 1990 Jánossomorja
1155 Joó Barbara 1977 Szombathely
1046 Józsa Róbert Férfi 1971 Győr
1134 Józsa László Zoltán Férfi 1986 Mosonmagyaróvár
1032 Kákosy-Szabó Ákos Férfi 1979 Mosonmagyaróvár
1163 Kákosy-Szabó Ákos Férfi 1979 Mosonmagyaróvár
1073 Kaltenecker Márta 1968 Mosonmagyaróvár
1045 Karácsony Zsuzsanna 1982 Lipót
1061 Kelemen József Férfi 1983 Mosonmagyaróvár
1167 Kerényi Szabolcs Férfi 2006 Mosonmagyaróvár
1130 Kilácskó Attila Férfi 1960 Lébény
1106 Kireth Máté Férfi 1996 Mosonmagyaróvár
1039 Kissné Horváth Andrea 1978 Hédervár
1064 Kiszler Zsófia 1987 Kápolnásnyék
1169 Kobli Attila Férfi 1980 Mosonmagyaróvár
1019 Koloszár Milán Férfi 1981 Hegyeshalom
1115 Kota Szilvia 1988 Mosonmagyarovar
1135 Kovács Tamás Férfi 1981 Jánossomorja
1146 Kovács Péter Férfi 1983 Darnózseli
1177 Kovács Péter Férfi 1984 Levél
1081 Kovács-Bozi Vivien 1990 Mosonmagyaróvár
1104 Kozma Tamás Férfi 1988 Mosonmagyaróvár
1102 Kudoba Borbála 1978 Mosonmagyaróvár
1079 Kulcsár Nárcisz 1986 Győr
1013 Lajtos Ibolya 1979 Mosonmagyaróvár
1070 Lakatos Éva 1988 Gégény
1054 Lascsik Zsófia 1989 Mosonmagyaróvár
1097 Lascsik Veronika 1974 Győr
1113 Lőre Katalin 1985 Halászi
1037 Lukács Csaba Férfi 1977 Győr
1121 Majdanicsné Kuti Erzsébet 1976 Győr
1136 Majertsák Anita 1983 Mosonmagyaróvár
1094 Major Renáta 1988 Máriakálnok
1015 Makay Dóra 2000 Mosonmagyaróvár
1060 Makay Márk Férfi 1996 Mosonmagyaróvár
1077 Markó Péter Férfi 1967 Győr
1112 Markó Barbara 1986 Halászi
1080 Markóné Rábai Gizella 1968 Győr
1035 Matu Hilda 1975 Hegyeshalom
1040 Mesterházy Bernadett 1991 Mosonmagyaróvár
1055 Mező Kornél Férfi 1987 Mosonmagyaróvár
1137 Mező Antal Férfi 1957 Mosonmagyaróvár
1012 Nader Ádám Férfi 1981 Rajka
1125 Nagy Tamás Férfi 1975 Mosonmagyaróvár
1138 Nagy Tünde 1989 Győrújbarát
1160 Nagy Attila Férfi 1973 Győr
1051 Németh Csaba Férfi 1968 Mosonmagyaróvár
1083 Németh Angéla 1989 Jánossomorja
1048 Némethné Balogh Éva 1970 Mosonmagyaróvár
1042 Neuberger Dóra 1982 Halászi - Arak
1088 Novák Sándor Férfi 1979 Dunaszerdahely
1068 Nyul Istvánné Ibolya 1963 Hegyeshalom
1170 Ördög Rita Rebeka 1999 Mosonmagyaróvár
1171 Paár Zoltán Férfi 1976 Mosonmagyaróvár
1011 Pakucs Dóra 1999 Mosonmagyaróvár
1047 Papp Gábor Férfi 1965 Mosonszolnok
1003 Pásztor Ádám Férfi 1988 Mosonmagyaróvár
1107 Polonkai Lajos Férfi 1982 Hegyeshalom
1108 Pólya Zoltán Férfi 1997 Kisbodak
1150 Pongrácz Márk Férfi 2005 Pannonhalma
1151 Pongráczné Pap Hajnalka 1970 Pannonhalma
1071 Pram Miklós Férfi 1978 Győrzámoly
1065 Pupkay András Férfi 1980 Mosonmagyaróvár
1129 Radits Gábor Férfi 1982 Mosonmagyaróvár
1092 Rosta Béla Férfi 1958 Kimle
1164 Roszik Renàta 1990 Harka
1001 Saller Róbert Férfi 1970 Mosonmagyaróvár
1017 Sándorfi János Férfi 1984 Püski
1076 Simon István Férfi 1953 Győr
1158 Smuk Alexandra 1989 Jánossomorja
1091 Solymos Kriszta 1975 Mosonmagyaróvár
1082 Spirk László Férfi 1980 Győr
1052 Stipkovits Anikó 1980 Mosonmagyaróvár
1057 Suri András Férfi 1974 Mosonmagyaróvár
1058 Suri Fanni 2003 Mosonmagyaróvár
1099 Szabados Dóra 1990 Mosonmagyaróvár
1020 Szalai Roland Férfi 1985 Levél
1103 Szalainé Asztalos Zsuzsanna 1974 Mosonszolnok
1030 Szalay Éva 1970 Mosonmagyaróvár
1006 Szentesi - Porcza Tünde 1976 Mosonmagyaróvár
1089 Szitás György Férfi 1983 Halászi
1072 Szőke Ákos Férfi 1994 Hegyeshalom
1147 Szűcs Máté Férfi 1988 Ászár
1111 Takács Dániel Férfi 2009 Győr
1124 Tánczos Lóránt Férfi 1966 Mosonmagyaróvár
1095 Tasnádi-Bécsi Anita 1985 Máriakálnok
1173 Telegdi Dávid Férfi 2007 Mosonmagyaróvár
1084 Tonomár András Férfi 1975 Mosonmagyaróvár
1159 Tordai Richárd Férfi 1992 Győr
1021 Tóth Attila János Férfi 1971 Csorna
1063 Tóth Artúr Férfi 2000 Mosonmagyaróvár
1002 Tömböly Dávid Férfi 1991 Győr
1131 Trnka Zoltán András Férfi 1978 Csömör
1053 Tuller Gábor Férfi 1976 Mosonmagyaróvár
1034 Valastyán János Férfi 1963 Nagyszénás
1123 Ványai Péter Férfi 1964 Miskolc
1024 Várallyay Zoltán dr. Férfi 1973 Mosonmagyaróvár
1078 Varga Attila Férfi 1978 Győr
1085 Varga Csaba Férfi 1973 Enese
1154 VARGA ANTAL Férfi 1954 Mosonmagyaróvár
1022 Vargáné Szabó Erika 1971 Csorna
1172 Vaskovics Csaba Férfi 2009 Mosonmagyaróvár
1098 Velicán Benkő László Férfi 1993 Mosonmagyaróvár
1025 Velicán-Gazdag Edit 1996 Mosonmagyaróvár
1033 Veszprémi Ágnes 2000 Halászi
1007 Vincze Csaba Férfi 1984 Mosonszentmiklós
1056 Winklerné Mallinerits Zsuzsanna 1967 Mosonmagyaróvár
1142 Zábráczki Balázs Férfi 1974 Mosonmagyaróvár
1141 Zábráczkiné Szabó Szilvia 1974 Mosonmagyaróvár
1139 Zalka Renáta 1996 Mosonmagyaróvár
1100 Zámbó László Férfi 1957 Kővágóörs
1066 Zimmerer Kitti 1997 Mosonmagyaróvár
1110 Zrak Orsolya 1984 Mosonmagyaróvár
1036 Zsenák György Férfi 1965 Enese

 

futonaptar BSI mozdulj velunk exterememan keszthely triatlon  kartyalogo

Spuri futobolt logo 500x500