Mosonmagyaróvári Strucc Futóklub SE

strucclogo

 2021.10.03.

motherson 1

   


egyszazalek

 

varoscimer

 

motherson 3

 

Agrowirt Logo Color

 

villapark

 

pannowork uj

 

lajtaszig honlap 

teka uj

 

Logo greiner bioone 2c RGB

 

lajtamag 1

 

For top

 

ufmlogo2

 

chio

 

GGE RGB

 

wb jpg

  

futura 

 

high5

 proba

 

superinfo

 

14_agnitiming_logo

 

 

 Motherson 21,1km rajtlista, frissítve 2021.10.02. 16:00

motherson 2

93 Ambrusch Tamás Férfi 1993 Bezenye
91 Bácskai Tamás Férfi 1988 Ásványráró
18 Balassa László Férfi 1967 Mosonmagyaróvár
88 Banyár István Férfi 1995 Rajka
113 Baranyai Àgnes 1985 Budapest
118 Baranyai Andrea 1973 Mosonmagyaróvár
120 Bartha Tibor Tamás Férfi 1984 Mosonmagyaróvár
83 Benedek Tibor Férfi 1970 Budaörs
90 Besszer Sándor Férfi 1977 Dunasziget
54 Bodor Dániel Férfi 1996 Mosonmagyaróvár
89 Bokor Kristóf Férfi 1992 Győr
40 Bónyai Tibor Férfi 1973 Győr
45 Bujtás Balázs Férfi 1985 Győrzámoly
67 Buti András Férfi 1983 Budapest
69 Csamangó Csaba Férfi 1979 Győr
17 Csapó András Férfi 1980 Halászi
29 Csonka Angéla 1988 Bécs
106 Csonka Daniel Férfi 1981 Bokod
59 Dr. Czumbil Norbert Férfi 1977 Csorna
36 Dr. Kovács Norbert Férfi 1980 Mecsér
24 Dr. Palkovits Péter Férfi 1996 Mosonmagyaróvár
79 dr. Tüű-Szabó Boldizsár Férfi 1993 Győr
80 dr. Tüű-Szabó Norbert Férfi 1990 Budapest
99 Eichinger Tino Férfi 1974 Mönchhof
25 Erdősné Rajna Regina 1985 Máriakálnok
21 Faragó Dávid Férfi 1990 Sárvár
51 Fekete Dóra 1992 Sopron
16 Földing Ottó Férfi 1962 Győrújbarát
5 Földingné Nagy Judit 1965 Győrújbarát
127 Gere Zoltan Férfi 1968 Gyöngyös
92 Giffinger Mihály Férfi 1982 Mosonmagyaróvár
125 Gyüjtő Norbert Férfi 1985 Budapest
19 Hajba Zsófia 1988 Öttevény
122 Holczer Antal Férfi 1975 Budapest
82 Holocsy Barnabás Férfi 1965 Mosonmagyarovar
14 Horváth Tamás Férfi 1995 Mosonmagyaróvár
33 Horváth Tibor Férfi 1987 Halászi
47 Horváth Attila Férfi 1969 Feketeerdő
117 Horváth Nándor Férfi 1977 Győr
64 Hutfless Werner Férfi 1954 Nickelsdorf
22 Imre Dávid Férfi 1992 Mosonmagyarovar
98 Jozef Jalovecky Férfi 1984 Bratislava
4 Kácser Zita 1988 Debrecen
58 Kállai József Férfi 1979 Lipót
37 Kaszás Katalin 1985 Máriakálnok
34 Katona Sándor Férfi 1979 Mosonmagyaróvár
27 Kertész Ervin Férfi 1970 Ásványráró
71 Kis-Gadó Dániel Férfi 1986 Hédervár
42 Kiss Viktória 1985 Pannonhalma
43 Kiss Istvan Férfi 1963 Pannonhalma
20 Kiszler Judit 1978 Gyúró
12 Kocsi Csaba Férfi 1977 Győr
74 Koós László Férfi 1961 Győr
100 Kóré Csilla 1983 Győrladamér
107 Kovacs Ervin Férfi 1981 Mosonmagyarovar
6 Kovács Karolina 1998 Mosonmagyaróvár
1 Kovács Tamás Férfi 1983 Herceghalom
111 Kovács Tamás Férfi 1990 Budapest
32 Kovacsics Tamás Férfi 1980 Kóny
97 Krüger Zsanett 1978 Győr
104 Kudoba Tamas Férfi 1981 Mosonmagyarovar
129 Kulcsár Norbert férfi 1984 Dunaszerdahely
85 Lágler Krisztina 1980 Mosonmagyaróvár
96 Lak Tünde 1977 Százhalombatta
114 Lakics Ármin Férfi 1987 Mariakalnok
35 Leitner Richárd Férfi 1992 Mosonmagyaróvár
10 Limp Tibor Férfi 1974 Lébény
109 Majdanics Antal Férfi 1963 Győr
23 Mário Janík Férfi 1975 Nesluša
68 Marosvölgyi Attila Férfi 1989 Győr
11 Meszlényi Gábor Férfi 1987 Mosonmagyaróvár
123 Mincsor-Szabó Zoltán Férfi 1964 Mosonmagyaróvár
48 Mitring Attila Férfi 1973 Mosonmagyaróvár
53 Molnár Zoltán Férfi 1969 Hegyeshalom
119 Molnár Tamásné 1976 Darnózseli
124 Molnár Tamásné 1976 Darnózseli
70 Németh Tamás Férfi 1969 Mosonmagyaróvár
126 Németh Tamás Férfi 1988 Rábapordány
77 Novák József Férfi 1959 Öttevény
105 Ódor Ferenc Férfi 1983 Mosonmagyaróvár
28 Paksa Edina 1970 Győr
103 Papp Tibor Férfi 1974 Lébény
73 Pethő Marcell Férfi 1998 Nyalka
38 Pintér Gábor Férfi 1981 Csorna
60 Pintér Tamás Férfi 1974 Jánossomorja, Mosonszentjános
101 Pintér Miklós Férfi 1959 Szárföld
41 Polgár Zoltán Férfi 1982 Győr
94 Prépost Krisztián Férfi 1981 Mosonmagyaróvár
46 Prevics Attila Férfi 1980 Győrzámoly
65 Pscheiden Rudolf Férfi 1955 Nickelsdorf
75 Rákóczy Imre Férfi 1974 Győr
62 Rákosi Tamás Férfi 1978 Győr
61 Rákosi-Tóth Rita 1980 Győr
116 Rokob József Férfi 1978 Győr
63 Salzer Norbert Férfi 1964 Nickelsdorf
78 Sándor Miklós Férfi 1982 Győrújfalu
72 Schadenberger Zoltán Férfi 1984 Mosonmagyaróvár
121 Smajda Renáta 1981 Mosonmagyaróvár
13 Som András Férfi 1989 Bősárkány-Hanságliget
128 Stipkovits Zsolt Férfi 1980 Mosonmagyaróvár
52 Süli Márton Férfi 1998 Halászi
9 Szabó Balázs Férfi 1989 Győr
130 Szabó Csaba Férfi 1973 Mosonmagyaróvár
95 Szécsényi Ádám Férfi 1988 Budapest
76 Szemerei Zsolt Férfi 1971 Mosonmagyaróvár
15 Szentesi Nándor Férfi 1970 Mosonmagyaróvár
26 Szombathelyi Daniella 1993 Győr
112 Szrogh Dávid Férfi 1990 Győr
49 Szücsné Andrea 1982 Mosonmagyaróvár
39 Takács Norbert Férfi 1975 Győr
102 Takács András Férfi 1967 Mosonmagyaróvár
87 Tercz István Férfi 1975 Darnózseli
31 Tóth Jutka 1973 Tét
57 Török István Férfi 1979 Hegyeshalom
56 Törökné Balázs Erzsébet 1981 Hegyeshalom
86 Trebula Roland Férfi 1981 Mosonmagyaróvár
84 Vajda György Férfi 1969 Győrzámoly
30 Valastyán Nikolett 1990 Nyalka
8 Varga Gábor Férfi 1980 Mosonmagyaróvár
44 Varga Krisztián Férfi 1977 Mosonmagyaróvár
81 Varga Bálint Férfi 1984 Mosonmagyaróvár
108 Vasadi Gabor Férfi 1985 Level
110 Vasenszky Zoltán Férfi 1975 Mosonmagyaróvár
66 Weiss Hermann Férfi 1962 Nickelsdorf
115 Zólyomi Kinga 1976 Budapest
50 Zsigainé Tóth Viola 1979 Felpéc

 

futonaptar BSI mozdulj velunk exterememan keszthely triatlon  kartyalogo

Spuri futobolt logo 500x500