superinfo

14_agnitiming_logo

2016.08.22.

Dr. Tóth Attila beszámolója:

Augusztus 20-án, Sopronban első alkalommal került megrendezésre a Szent Patrik éjszakai futás. Nem mondanám versenynek, hisz itt mindenki olyan gyorsan futhatott, amennyire jól esett neki. Nem voltak helyezettek, de minden versenyző  aki teljesítette a távokat (4, 7, 14 km), egy befutóéremmel gazdagíthatta éremgyűjteményét. Rajt a Lövérek lábánál, az Erzsébet parkban volt. Innen kisebb kanyarok után a Lövér körúton kellett egy, ill. két kört futni. Ahhoz képest, hogy az első verseny volt, a rendőri felvezetés, útvonal biztosítás, frissítők tökéletesen meg voltak oldva. 9-kor rajtolt a mintegy 300 fős mezőny.

Célba érkezésem után beszélgettem több résztvevővel, mindenki nagyon elégedett volt, és remélik lesz még folytatás. Ennek a küldetésemnek teszek most eleget, hogy megismertessem minél több óvári futóval a rendezvényt.